Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 31 Oct
kl 18:00 - 20:00
LoL Tournament
Save the date for a LoL Turney!
Fri 5 Nov
kl 18:00 - 00:00
OSI Lan
Say less, OSI Lan incoming ;)
Thu 11 Nov
kl 18:00 - 20:00
Quiz!
Sun 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Smash-turnering #2
Avenge yourself if the first one went badly,…
Thu 9 Dec
kl 01:00 - 01:00
Xmas quiz
Sun 12 Dec
kl 18:00 - 20:00
Brettspill/Karaoke - Board games/karaoke
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 17 Oct
kl 18:00 - 20:00
Filmkveld & hygge / Movie night & hangout
Save the evening for a movie night hopefully at…   Les mer  
Thu 14 Oct
kl 18:00 - 20:00
Quiz
E-sport  
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 18:00 - 20:00
Arcadekveld / Arcade evening
Save the date for an old school arcade night…   Les mer  
Sun 3 Oct
kl 18:00 - 20:00
CS:GO Tournament
Save the date for a CS:GO tourney ;)   Les mer  
Sun 26 Sep
kl 02:00 - 02:00
Minecraft-turnering / Minecraft tournament
Save the date for a Minecraft tourney   Les mer  
Sat 18 Sep
kl 18:00 - 20:00
Gauntlet & Grill
Gauntlet (konkurrer i IRL-aktiviteter), med…   Les mer  
Sun 12 Sep
kl 18:00 - 20:00
Rocket league tournament
Save the date for our Rocket League tournament!   Les mer  
Sun 12 Sep
kl 18:00 - 20:00
Party games night
Save the date for party games   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Quiz
Save the date for a quiz   Les mer  
Sat 28 Aug
kl 17:00 - 19:00
Bli kjent-kveld med grilling / Get-known night, BBQ included
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 23:00
CS:GO Tryouts
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 17:00 - 23:00
League of Legends Tryouts
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 17:00 - 23:00
Valorant Tryouts
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 17:00 - 23:00
Rocket League Tryouts
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 17:00 - 21:00
Åpen dag/Open day #2
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 15:00 - 17:00
Mario-Kart turnering/ Mario-Kart tournament
  Les mer  
Fri 20 Aug
kl 17:00 - 22:00
Åpen dag/Open day
Come try out OSI E-sport   Les mer  
Fri 20 Aug
kl 15:00 - 17:00
Smash-turnering
Sjekk våre sosiale medier for mer info! Check out…   Les mer  
Fri 20 Aug
kl 11:00 - 14:00
Foreningsdag OsloMet
Vi står på stand på OsloMet, stikk innom!   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 11:00 - 14:00
Foreningsdag UiO
Vi står på stand på UiO, besøk oss!   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 18:00 - 23:00
CS:GO Wingman turnering!
E-sport  
Bli med på CS:GO Wingman turnering med OSI…   Les mer  
Sat 8 May
kl 18:00 - 20:00
1v1 League of Legends turnering
E-sport  
Vi kjører 1v1 League of Legends turnering,…   Les mer  
Sat 24 Apr
kl 18:00 - 22:00
Overwatch 1v1 turnering!
E-sport   Annet  
Lørdag 24. april arrangerer vi online 1v1…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline